O nas

O nas
Piękno i uroda Radomsko

Piękno i Uroda

Usługi kosmetyczny dla kobiety Radomsko

Dla niej

Usługi kosmetyczny dla mężczyzny Radomsko

Dla niego

Piękno jest w Tobie

Usługi kosmetyczne

Nasz salon kosmetyczny Ilarto oferuje wiele usług z zakresu urody. Specjalizujemy się w wykonywaniu manicure i pedicure. Uwielbiamy wszystkie metamorfozy naszych Klientek, dlatego dobieramy zawsze stylizację indywidualnie i starannie dostosowaną do urody Klientki. Wszystkie nasze produkty, których uzywamy do stylizacji paznokci, czy do makijazu są z najwyższej półki, są to produkty uznawane za liderów w branży beauty. Do naszych usług zaliczamy m.in. przedłużanie paznokci, manicure japoński, pedicure z hybrydą czy regulacja i henna brwi lub rzęs.

Sprawdź cennik
Profesjonalizm i Pasja

Dlaczego Ilarto?

Profesjonalizm

W salonie kosmetycznym Ilarto używamy kosmetyków z najwyższej półki, które odpowiadają światowym standardom.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze narzędzia, którymi nasze maniciurzystki się posługują są dezynfekowane przed każdą wizytą. Dbamy o bezpieczeństwo nasze i wszystkich naszych Klientów.

Salon piękności

Nasz salon kosmetyczny Ilarto oferuje wiele usług z zakresu urody. Specjalizujemy się w wykonywaniu manicure i pedicure.

Piękno i uroda

W Ilarto podkreślamy piękno każdej z nas! Do każdej naszej Klientki podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu podkreślamy piękno i indywidualną urodę każdej z naszych Klientek.

Znajdziesz nas również na Facebooku i Instagramie

Facebook Instagram